KOZMETIKA
Moderná francúzska kozmetika Delarom na báze aromaterapie a aromakologie.

There are no products in this category.

Podkategórie

 • Čistenie a odlíčovanie
  Odlíčovanie a čistenie pleti sú prvé kroky v programe starostlivosti o pokožku DELAROM. Sú dôležité tým, že pokožku pomáhajú pripraviť na lepšie prijatie ďalšej starostlivosti.
 • Masky
  Masky predstavujú vysokú koncentráciu aktívnych látok, ktoré obnovujú krásu vašej pokožky a umožnia jej získať stratenú rovnováhu. DELAROM dodáva masky, ktoré sú bohaté na výživné látky dôležité pre vašu pokožku.
 • Esenciálne produkty
  Pokožka, zložená z miliónov buniek, žije a dýcha rovnako ako vy. Jej vlastnosti a vzhľad sa menia v priebehu jednej sezóny i rokov. Experti z firmy DELAROM vám ponúkajú širokú paletu esenciálnych produktov pre každú etapu vášho života.
 • Hydratácia
  Vaša pokožka, rovnako ako zvyšok tela, je z veľkej časti tvorená vodou. Agresívne vonkajšie vplyvy, nízky príjem vody alebo hormonálne zmeny môžu spôsobiť jej dehydratáciu. Vaša pokožka je napnutá a stráca svoju pružnosť. Experti firmy DELAROM vyvinuli kompletný rad produktov, ktoré navracajú vašej pokožke jej pružnosť, lesk a vitalitu.
 • Revitalizácia
  Váš kapitál mladosti je niečo, o čo je treba dbať a chrániť ho, v snahe potlačiť prvé známky starnutia. Únava, stres a používanie nevhodných kozmetických produktov môže spôsobiť, že vaša pokožka stráca svoj lesk a farbu. Experti firmy DELAROM pripravili rad prírodných produktov, ktoré na základe vedeckých poznatkov napomáhajú vrátiť vašej pokožke rovnováhu a efektívne ju revitalizujú.
 • Proti starnutiu
  Po štyridsiatke sa začínajú objavovať prvé vrásky a pleť rýchlejšie stráca svoju elasticitu a pevnosť. Experti firmy DELAROM vám ponúkajú rad vedecky navrhnutých produktov, ktoré napomáhajú redukovať prvé známky času a navracajú vašej pokožke viditeľne mladší a hladší vzhľad.
 • Omladenie
  Vaša pleť je matná, oslabená a jej nedostatky sú stále viac viditeľné. Pre účinný boj s dlhodobým efektom proti oslabeniu, je potrebné sa o pokožku pravidelne starať. DELAROM vyvinul liftingový rad, ktorý má omladzujúci efekt na vašu pokožku vďaka spomaleniu prirodzeného procesu starnutia. Tieto produkty predstavujú prirodzený lifting, ktorý účinne vyhladí a spevní vašu pleť a dekolt.
 • Parfumové vody
  Parfumové vody z ponuky francúzskej kozmetiky Delarom
 • Starostlivosť o telo
  Starostlivosť o telo s produktami francúzskej kozmetiky Delarom