Svadobný program

Príprava svadby  je pomerne náročný a stresujúci proces tak pre nevestu, ako aj pre ženícha. Všetko musí byť krásne a dokonalé. Obaja chcete byť vo svoj svadobný deň TIP TOP.

Často krát sa stáva, že oblek pre ženícha ostáva v rámci svadobných príprav takmer na poslednú chvíľu, čo môže spôsobiť poriadne stresy. Ponúkame, preto možnosť  ako tomu predísť a ušijeme Vám oblek, či košeľu, vestu  a kravatu na Váš deň „D“ renomovaným krajčírom z tých najkvalitnejších látok za výhodné ceny.

To všetko zhotovíme podľa Vašich predstáv a typu postavy tak, aby ste dokonale ladili so svojou vyvolenou.

V prípade, že sa rozhodnete nechať si zhotoviť svadobný set práve u nás, navštívte našu kamennú predajňu Carlo design - Firma Exim, HM pasáž, Obchodná 42, Bratislava, kde Vám bude k dispozícii na výber katalóg látok a následne Vám budú odobraté presné miery na základe, ktorých Vám náš renomovaný krajčír pripraví jednotlivé komponenty na prvú skúšku.

Odporúčame Vám, aby ste sa pred tým ako sa rozhodnete navštíviť našu predajňu, kontaktovali náš ochotný personál telefonicky 02/52922344 alebo elektronicky na mailovú adresu obchod@eximcarlo.sk. Pre zabezpečenie dokonalého strihu na Vašu postavu vykonávame skúšky 2, kedy dolaďuje už iba posledné detaily.

Celý proces trvá od odobratia Vašich mier až po výsledný produkt cca 2 týždne.

Cena oblekov sa pohybuje od 270 do 300 eur v závislosti od výberu látky.

Jednotlivé skúšky zhotovovaného tovaru prebiehajú tiež v priestoroch našej predajne.